Bystrumgel: naudojimo instrukcijos, analogai ir apžvalgos, kainos vaistinėse Rusijoje

Bystrumgel yra nesteroidinis priešuždegiminis vaistas vietiniam vartojimui, turintis priešuždegiminį ir analgetinį poveikį.

Veiklioji medžiaga - ketoprofenas.

Gelis turi vietinį priešuždegiminį, priešgaisrinį ir analgetinį poveikį.

Esant sąnarių sindromui, Bystrumgel silpnina sąnarių skausmus ir sustingimą, o judant, mažina rytinį standumą ir sąnarių patinimą. Nesunaikina sąnarių kremzlės.

Be to, ketoprofenas sulėtina energijos apykaitą mažinant ATP gamybą. Tai sumažina uždegimo energijos tiekimą. Slopina laisvųjų radikalų reakcijas ir apsaugo ląstelių membranas nuo pažeidimų.

Naudojimo indikacijos

Ką padeda Bystrumgel? Pagal instrukcijas vaistas skiriamas šiais atvejais:

  • Ne reumatinės ir reumatinės raumenų skausmai.
  • Uždegimas ir raumenų sistemos, ūmaus arba lėtinio laukas (psoriazinio artrito, reumatinio artrito, sąnarių sindromui pablogėjimą podagra, osteoartrito, ankilozinio spondilito, apatinės nugaros dalies skausmo su radikulito sindromo, uždegimas sausgyslių ir raiščių, išialgija, išialgija, bursito,, strėnų).
  • Po trauminis raumenų ir raumenų sistemos uždegimas ir minkštieji audiniai (mėlynės, ašaros ir raiščių pažeidimai).

Naudojimo instrukcija Bystrumgel, dozavimas

Gelis įtrinamas į sausą, nepažeistą odą su šviesos judesiais.

Standartinė dozė pagal instrukcijas Bystrummgel:

  • Paraiškų skaičius per dieną - iki 3 kartų;
  • Gelio dozė - juostelė iki 5 cm.

Gelis dedamas į vienodą ploną sluoksnį ir švelniai patrinamas, kol visiškai absorbuojamas.

Siekiant padidinti gydymo efektyvumą, galima jį naudoti sausu užsandarinimu.

Specialios instrukcijos

Negalima naudoti ant atvirų žaizdų ar pažeistos odos.

Neleisti gelio nuryti ant gleivinės ir akių.

Šalutinis poveikis

Instrukcija įspėja apie galimą šalutinių poveikių atsiradimą skiriant Bystrummgel:

  • Sisteminės reakcijos: edema, generalizuotas odos išbėrimas, dilgėlinė, stomatitas, fotosensibilizacija.
  • Vietinės reakcijos: egzema, alerginis dermatitas, odos hiperemija, bulijinis dermatitas, fotodermitas, purpura, eksantema.

Kontraindikacijos

Bystrummgel skirti kontraindikuoti šiais atvejais:

  • egzema;
  • užkrėstos žaizdos ir trinčiai;
  • dermatozė;
  • vaikų amžius (iki 6 metų);
  • nėštumo laikotarpis (III trimestras) ir žindymas (žindymas);
  • padidėjęs individualus jautrumas ketoprofenui ar kitiems vaisto komponentams.

Būtina vengti kontakto su Bystrummgel su gleivinėmis ir akimis.

Perdozavimas

Perdozavimas, naudojant išorinį naudojimą, yra beveik neįmanomas. Teoriškai tai gali padidinti kraujavimą.

Analogai Bystramgel, kaina vaistinėse

Jei reikia, Bystrumgel galima pakeisti veikliosios medžiagos analogu - tai vaistai:

Pasirenkant analogus svarbu suprasti, kad „Bystrumgel“ naudojimo instrukcijos, panašių veiksmų narkotikų kaina ir apžvalgos netaikomos. Svarbu pasikonsultuoti su gydytoju ir nepriklausomai pakeisti vaistą.

Kaina vaistinėse Rusijoje: Bystrumgel gelis 2,5% 30g - nuo 179 iki 211 rublių, gelis 2,5% 50g - nuo 185 iki 293 rublių, pagal 609 vaistines.

Laikyti 15–25 ° C temperatūroje, sausoje, tamsioje vietoje. Tinkamumo laikas - 2 metai.

Bystrumgel (Bystrumgel)

Veiklioji medžiaga:

Turinys

Farmakologinė grupė

Nosologinė klasifikacija (ICD-10)

3D vaizdai

Sudėtis

Dozės formos aprašymas

Bespalvis, beveik skaidrus gelis su tam tikru kvapu. Leidžiama naudoti opalescenciją.

Farmakologinis poveikis

Farmakodinamika

Ketoprofenas yra vienas veiksmingiausių COX inhibitorių. Jis taip pat slopina lipoksigenazės ir bradikinino aktyvumą. Stabilizuoja lizosomų membranas ir neleidžia išskirti uždegiminiame procese dalyvaujančių fermentų.

Pagrindinės ketoprofeno savybės yra skausmą malšinantys, priešuždegiminiai ir prieš edemos padariniai. Dėl nugaros skausmo ir raiščių pažeidimo ketoprofeno analgetinis poveikis pasireiškia 15–30 minučių po to, kai užtepamas gelis. Ketoprofenas neturi neigiamo poveikio sąnarių kremzlės būklei.

Farmakokinetika

Ketoprofenas, kai jis naudojamas kaip gelis, nesikaupia organizme. Gelio biologinis prieinamumas yra apie 5%. Pritraukia sąnarių audinius, įskaitant. į sinovialinį skystį ir ten pasiekia terapinę koncentraciją. Vaisto koncentracija plazmoje yra labai maža.

Ketoprofenas metabolizuojamas kepenyse ir sudaro konjugatus, kurie daugiausia išsiskiria per inkstus. Ketoprofeno metabolizmas nepriklauso nuo amžiaus, sunkaus inkstų nepakankamumo ar kepenų cirozės. Ketoprofeno išsiskyrimas per inkstus yra lėtas.

Indikacijos vaistas Bystrumgel

Simptominė terapija - skausmo ir uždegimo mažinimas naudojimo metu (nedaro įtakos ligos progresavimui) tokiomis sąlygomis:

sąnarių skausmai reaktyvaus artrito metu (Reiterio sindromas);

nugaros skausmai ir sąnariai su skirtingos lokalizacijos osteoartritu;

minkštųjų audinių ir sąnarių uždegimas ir patinimas periartrito, sausgyslių, bursito, raumenų skausmo (mialgijos), neuralgijos, nugaros skausmo radikulituose;

minkštųjų audinių ir sąnarių uždegimas ir patinimas, skausmai, kuriuos sukelia raumenų ir kaulų sistemos pažeidimai (įskaitant sportą), raumenų ir raiščių sužalojimai, patempimas, raiščių plyšimai ir raumenų sausgyslės.

Kontraindikacijos

padidėjęs jautrumas ketoprofenui ar kitoms vaisto sudedamosioms dalims, taip pat salicilatai, tiaprofeno rūgštis arba kiti NVNU, fenofibratas;

odos alergijos saulės ir kvepalų istorijoje;

pilnas ar neišsamus bronchinės astmos, pasikartojančio nosies polipozės ir paranasinių sinusų derinys ir netoleravimas acetilsalicilo rūgščiai arba kitiems NVNU (įskaitant istoriją);

odos vientisumo pažeidimas taikant gelį (egzema, spuogai, dermatitas, atviros ar užsikrėtusios žaizdos);

šviesos jautrumo reakcijos istorijoje;

saulės spindulių, įskaitant netiesioginė saulės šviesa ir UV spinduliavimas įdegio lovoje per visą gydymo laikotarpį ir dar 2 savaitės po gydymo nutraukimo;

III nėštumo trimestras;

vaikų amžius (iki 15 metų).

Atsargiai: kepenų funkcijos sutrikimas ir (arba) inkstai; virškinimo trakto erozijos ir opiniai pažeidimai; kraujo sutrikimai; bronchų astma; lėtinis širdies nepakankamumas; kepenų porfirija (paūmėjimas).

Naudojimas vaikingoms patelėms ir laktacijos metu

Vartojimas I ir II nėštumo trimestrais. Kadangi ketoprofeno saugumas nėščioms moterims nebuvo įvertintas, ketoprofeno vartojimą pirmojo ir antrojo nėštumo trimestro metu reikėtų vengti.

Vartojimas trečiame nėštumo trimestre. Vaistas Bystrumgel kontraindikuotinas III nėštumo trimestre. Trečiaisiais nėštumo trimestrais visi prostaglandinų sintezės inhibitoriai, įskaitant ketoprofeną, gali turėti toksišką poveikį vaisiaus širdžiai, plaučiams ir inkstams. Nėštumo pabaigoje motinos ir kūdikio kraujavimo laikas gali padidėti. NVNU gali atidėti pristatymo laiką.

Iki šiol nėra duomenų apie ketoprofeno išsiskyrimą į motinos pieną, todėl nerekomenduojama vartoti vaisto Bystrumgel žindymo laikotarpiu.

Šalutinis poveikis

Pasak PSO, nepageidaujamas poveikis klasifikuojamas pagal jų vystymosi dažnumą: labai dažnai (1/10); dažnai (nuo 1/100 iki. t

Bystrumgel - oficialios naudojimo instrukcijos

Instrukcija
dėl medicininio vaisto vartojimo

Registracijos numeris:
Prekybos pavadinimas: Bystrumgel ®

Tarptautinis nepatentuotas pavadinimas: ketoprofenas

Dozės forma: išoriniam naudojimui skirtas gelis

Sudėtis
100 g gelio yra:
veiklioji medžiaga: ketoprofenas 100% medžiagos - 2,5 g;
pagalbinės medžiagos: etanolis (etilo alkoholis, rektifikuotas), karbomeras 940 arba 980, trometamolis, metilparahidroksibenzoatas (nipaginas), levandų aliejus, apelsinų žiedų aliejus (nervinis aliejus), išgrynintas vanduo.

Aprašymas
Bespalvis, beveik skaidrus gelis su tam tikru kvapu. Leidžiama naudoti opalescenciją.

Farmakoterapinė grupė - nesteroidiniai vaistai nuo uždegimo (NVNU).

ATH kodas: M02AA10

Farmakologinis poveikis
Farmakodinamika
Ketoprofenas yra nesteroidinis vaistas nuo uždegimo (NVNU). Jis turi vietinį priešuždegiminį, antieksudacinį ir analgetinį poveikį. Teikia vietinį sąnarių, sausgyslių, raiščių, raumenų pažeidimų gydymą. Kai sąnarių sindromas sukelia sąnarių skausmo sumažėjimą poilsiu ir judant, ryte sustingimas ir sąnarių patinimas. Ketoprofenas nesukelia katabolinio sąnarių kremzlės poveikio.
Farmakokinetika
Kai lokaliai naudojamas gelio pavidalu, jis absorbuojamas labai lėtai ir praktiškai nesikaupia organizme. Gelio biologinis prieinamumas yra apie 5%. Pritaikius 50-150 mg dozę plazmoje, 5-8 val. - 0,08-0,15 μg / ml.

Naudojimo indikacijos

  • Ūmus ir lėtinės uždegiminės ligos, raumenų ir skeleto sistemos (bendra sindromas paūmėjimo podagra, reumatoidinio artrito, psoriazinio artrito, ankilozinio spondilito, osteoartrito, osteochondrozės su radikulito sindromo, išialgija, uždegimas sausgyslių ir raiščių, bursito,, išialgija, strėnų).
  • Reumatinės ir ne reumatinės kilmės raumenų skausmai.
  • Po trauminis minkštųjų audinių ir raumenų ir raumenų sistemos uždegimas (raiščių pažeidimas ir plyšimas, mėlynės). Kontraindikacijos
    Padidėjęs jautrumas ketoprofenui ar kitiems nesteroidiniams vaistams nuo uždegimo, odos pažeidimas (drėgna dermatozė, egzema, užsikrėtę dilimai, žaizdos), III nėštumo nėštumas ir žindymas, vaikų amžius (iki 6 metų). Atsargiai
    Erozinis ir opinis virškinamojo trakto pažeidimas, žymi sutrikusi inkstų ir kepenų funkcija, lėtinis širdies nepakankamumas, bronchinė astma, nėštumas I-II trimestras, kepenų porfirija. Dozavimas ir vartojimas
    Išoriškai.
    Suaugusieji ir vaikai nuo 12 metų įdedami nedideliu kiekiu gelio (3-5 cm) per 2-3 kartus per dieną su plonu sluoksniu, po kurio ilgai ir atsargiai patrinkite į uždegamas ar skausmingas kūno vietas.
    Vaikai nuo 6 iki 12 metų neviršija daugiau kaip 1–2 cm vaisto ne daugiau kaip 2 kartus per dieną.
    Gydymo trukmė neturėtų viršyti 14 dienų, nepasitarus su gydytoju.
    Galima naudoti su fonoforeze. Šalutinis poveikis
    Vietinės reakcijos: alerginis dermatitas, egzema, odos paraudimas, fotodermatitas, bulenny dermatitas, eksantema, purpura.
    Sisteminės reakcijos: dilgėlinė, generalizuotas odos išbėrimas, edema, jautrumas šviesai, stomatitas.
    Jei pasireiškia šalutinis poveikis, nustokite vartoti vaistą ir pasitarkite su gydytoju. Perdozavimas
    Dėl labai mažo veikliųjų ingredientų sisteminės absorbcijos išoriniam vartojimui perdozavimas beveik neįmanomas. Sąveika su kitais vaistais
    Kai ketoprofeno sąveika su kitais vaistais nenaudojama. Specialios instrukcijos
    Vaistas turėtų būti taikomas tik nepažeistai odai, vengiant sąlyčio su atviromis žaizdomis, akimis ir gleivinėmis. Pritaikius vaistą, reikia plauti rankas. Nenaudoti su užklotais tvarsčiais.
    Prieš naudojant gelį pacientams, kurių kepenų ir (arba) inkstų funkcija sutrikusi, virškinimo trakto ligos, bronchinė astma, širdies nepakankamumas, turėtumėte pasitarti su gydytoju. Gelio pH vertė yra artima odos pH. Išleidimo forma
    Gelis išoriniam naudojimui - 2,5%.
    30 arba 50 g tūbelės aliuminio. Kiekvienas vamzdis kartu su naudojimo instrukcija yra dedamas į kartono pakuotę. Laikymo sąlygos
    15–25 ° C temperatūroje Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Tinkamumo laikas
    2 metai. Nenaudoti pasibaigus tinkamumo laikui. Farmacijos pardavimo sąlygos
    Per skaitiklį. Gamintojas. Pretenzijos priimamos adresu
    Akrikhin chemijos ir farmacijos gamyklos atidaryta akcinė bendrovė, 142450 m., Maskvos regionas, Noginsko rajonas, Senoji Kupavna, ul. Kirovas, 29.

    Bystrumgel - naudojimo instrukcijos, sudėtis, indikacijos, analogai ir kaina

    Raumenų ir kaulų sistemos ligų, kurias lydi uždegimas ir stiprus skausmas, gydymui gydytojai paskiria vaistą Bystrumgel (Bystrumgel). Gelis skirtas naudoti išorėje, veikia lokaliai.

    Sudėtis Bystrumgelya

    Medicininis produktas gaminamas vienodos konsistencijos gelio pavidalu specialiuose mėgintuvėliuose, kurių kiekvienas yra 30, 50, 100 g. Cheminė sudėtis:

    ketoprofenas (2,5 g)

    apelsinų gėlių aliejus

    rektifikuotas etilo alkoholis

    karbomeras 940 arba 980

    Farmakologinės savybės

    Vaistas turi priešuždegiminių, skausmą malšinančių ir priešgaisrinių savybių. Aktyvus ketoprofeno komponentas, kaip COX inhibitorius, sumažina lipoksigenazės aktyvumą, apsaugo nuo bradikardino, histamino, prostaglandinų, dalyvaujančių uždegiminiame procese, išsiskyrimo.

    Bystrummgel analgetinis poveikis atsiranda dėl prostaglandinų jautrinimo poveikio sumažėjimo, dėl kurio sumažėja edema ir uždegimas. Dėl šios sąveikos sumažėja skausmo receptorių spaudimas, nociceptiniai pojūčiai tampa mažiau ryškūs. Gelio biologinis prieinamumas yra 5%. Dėl išorinio naudojimo absorbcijos laipsnis yra mažas, organizme nėra kumuliacijos.

    Naudojimo indikacijos Bystrumgelya

    Tarp medicininių indikacijų yra tokios ligos:

    • sausgyslių uždegimas, tenosinovitas, spondilitas;
    • mėlynės, patempimai, meniškės traumos, kelio raiščiai;
    • periartritas, reumatoidinis artritas;
    • artrozė, osteochondrozė;
    • lumbago;
    • sporto traumos;
    • minkštųjų audinių mėlynės, entezopatija;
    • dorsalgija;
    • išialgija, limfangitas, miozitas;
    • flebitas, periflebitas;
    • bursitas;
    • torticollis.

    Dozavimas ir administravimas

    Naudojimo instrukcija Bystrumgelya praneša, kad vaistas skirtas išoriniam naudojimui. Gelis reikalingas, kad trintų šviesą, masažuotų judesių. Gydyti patologijos centrą iki 2-3 kartų per dieną. Vaistas taip pat gali būti naudojamas fonoforezei. Rekomenduojamas gydymo kursas yra 2 savaitės. Dienos dozės priklauso nuo pacientų amžiaus:

    • 3–5 cm gelio dengiami nuo 12 metų amžiaus vaikams, suaugusiems nuo uždegimo ir skausmingų kūno dalių;
    • 6–12 metų vaikai patologijos vietai taiko 1-2 cm gelio, bet ne daugiau kaip 2 kartus per dieną.

    Bystrumgel nėštumo metu

    Vežant vaisių ir maitinant krūtimi, vaistas neskiriamas. Klinikiniai tyrimai, atlikti šių kategorijų pacientams, nebuvo atlikti.

    Narkotikų sąveika

    Informacija apie vaistų sąveiką Bystrummgel naudojimo instrukcijose nėra.

    Šalutinis poveikis ir perdozavimas

    Vietiškai vartojant Bystrummgel tepalą pacientas gerai toleruoja. Šalutinis poveikis yra retas, kurį rodo vietinės alerginės reakcijos:

    • patinimas, odos paraudimas;
    • purpura;
    • odos egzema;
    • jautrumas šviesai;
    • apibendrintas bėrimas;
    • niežulys;
    • dilgėlinė.

    Kontraindikacijos

    Rapidgel vartoti negalima visiems pacientams, pavyzdžiui, toks vaisto vartojimas nerekomenduojamas, jei organizmas yra padidėjęs jautrumas sintetiniams vaisto komponentams. Kitos absoliučios medicininės kontraindikacijos:

    • pažeidžia odos vientisumą;
    • verkianti dermatozė;
    • užsikrėtusios žaizdos;
    • egzema;
    • atviros žaizdos;
    • amžius iki 6 metų;
    • 3 nėštumo trimestrai, laktacija.

    Vadove aprašomos santykinės medicinos kontraindikacijos:

    • virškinimo trakto erozijos ir opiniai pažeidimai;
    • 1 ir 2 nėštumo trimestrai;
    • inkstų porfirija;
    • bronchų astma;
    • lėtinis širdies nepakankamumas;
    • kepenų, inkstų nepakankamumas.

    Pardavimo ir saugojimo sąlygos

    Vaistas parduodamas vaistinėje, išleistas be recepto. Laikyti Bystrumgel rekomenduojama tamsoje ir sausoje vietoje 5–25 laipsnių temperatūroje. Po naudojimo dangtelis turi būti sandariai uždarytas, kitaip gelis džiūsta. Tinkamumo laikas yra 2 metai.

    Analogai

    Jei vaistas nepadeda arba sukelia vietinių reakcijų, būtina nutraukti jo tolesnį naudojimą. Gydytojas paskiria analogą Bystrumgelya:

    1. Artrozilen. Vaistas nuo skausmo ir sąnarių uždegimo turi keletą dozavimo formų - kapsulių, žvakučių, injekcinio tirpalo, aerozolio. Veiklioji medžiaga - ketoprofenas slopina skausmą, veikia be šalutinio poveikio.
    2. Artrum. Tai yra priešuždegiminis, antipiretinis, analgetikas gelio ir injekcinių ampulių pavidalu. Padidėjus inkstų ir kepenų patologijoms, dozė koreguojama individualiai. Priešingu atveju atsiranda intoksikacijos simptomai.
    3. Ketoninis Toks priešuždegiminis, anti-edeminis, analgetikas, antipiretinis agentas gaminamas kapsulių, tablečių, injekcinio tirpalo, grietinėlės, gelio, tiesiosios žarnos žvakių pavidalu. Norint padidinti norimą efektą, vaistas gali būti vartojamas viduje ir tuo pačiu metu naudojamas išorėje.
    4. Ketoprofenas. Kitas grupės NSAID atstovas, skirtas naudoti išorėje. Tepalas turi vienodą konsistenciją, konkretų kvapą, bet nepalieka žymių ant drabužių. Veikimo principas yra 1, 2 ciklooksigenazės aktyvumo slopinimas, prostaglandinų sintezės normalizavimas, patologijos centro skausmo sindromo pašalinimas.
    5. „Fastum“ gelis. Vaistas suteikia vietinį anestetinį ir priešuždegiminį poveikį, veikia lokaliai. Remiantis instrukcijomis, patologijos židiniai turi būti taikomi 2-3 kartus per dieną 2 savaites.
    6. Febrofid. Jis yra priešuždegiminis ir skausmas, skirtas vietiniam vartojimui. Gelis neturi specifinio kvapo, nepalieka riebalų dėmes ant drabužių. Ji turi būti naudojama taip pat kaip ir Bystramgel 10–14 dienų.
    7. Flamakai. Vaistas su priešuždegiminiu ir analgetiniu poveikiu gaminamas kapsulių, tirpalo, tiesiosios žarnos žvakių, liofilizato, tablečių pavidalu. Išleidimo forma priklauso nuo skausmo sindromo intensyvumo, diagnozės.
    8. Flexen. Vaistas pašalina skausmą, lokaliai slopina uždegiminį procesą, pagreitina audinių regeneraciją. Instrukcijose aprašytos išleidimo formos ir dozės pasirinkimas priklauso nuo ligos, patologijos lokalizacijos.

    Bystrumgel

    Naudojimo indikacijos

    Gelis: ūminės ir lėtinės kaulų ir raumenų sistemos uždegiminės ligos (reumatoidinis artritas, spondilitas, artrozė, osteochondrozė); raumenų ir kaulų sistemos (įskaitant sportą) sužalojimai, raumenų pleiskanos, raumenų plyšimai ir sausgyslės, sausgyslė, raumenų ir raiščių sužalojimas, edema, flebitas, limfangitas, odos uždegimas.

    Galimi analogai (pakaitalai)

    Veiklioji medžiaga, grupė

    Dozės forma

    gelis išoriniam naudojimui

    Kontraindikacijos

    Padidėjęs jautrumas, drėgna dermatozė, egzema, užsikrėtę dilimai, žaizdos.

    Kaip kreiptis: dozė ir gydymas

    Želė Bystrumgel: taikoma (trina judesiai) 2-3 kartus per dieną su plonu sluoksniu, po kurio ilgai ir atsargiai patrinkite į uždegamas ar skausmingas kūno vietas. Trina gelį, galima naudoti sausą padažą. Galima naudoti su fonoforeze.

    Farmakologinis poveikis

    Bystrumgel yra vietinis priešuždegiminis, priešgaisrinis ir analgetinis poveikis. Gelio pavidalu kremas suteikia vietinį sąnarių, sausgyslių, raiščių, raumenų, odos, venų, limfmazgių ir limfmazgių pažeidimų gydymą. Kai sąnarių sindromas sukelia artralgijos susilpnėjimą poilsiu ir judant, mažina ryto standumą ir sąnarių patinimą.

    Ketoprofeno lizino druska nesukelia katabolinio kremzlės poveikio.

    Šalutinis poveikis

    Alerginės reakcijos: odos hiperemija, jautrumas šviesai, odos išbėrimas, purpura.

    Specialios instrukcijos

    Būtina vengti kontakto su Bystrummgel su gleivinėmis ir akimis.

    Sąveika

    Farmaciškai nesuderinamas su tramadolio tirpalu.

    Bendras „Bystrumgel“ priėmimas su kitais NVNU, GCS, etanoliu, kortikotropinu gali sukelti opų susidarymą ir kraujavimą iš virškinimo trakto.

    Fastgel kartu su geriamaisiais antikoaguliantais, heparinu, tromboliziniais preparatais, antitrombocitiniais preparatais, cefaperazonu, cefamandoliu, cefotetanomu ir mokoksaktamu skiriant kartu padidėja kraujavimo rizika.

    Gydymas Quickgel sumažina antihipertenzinių vaistų ir diuretikų poveikį (Pg sintezės slopinimas).

    Padidina insulino ir geriamųjų hipoglikeminių vaistų hipoglikeminį poveikį (reikia perskaičiuoti dozę).

    Bendras Bystrumgelya paskyrimas natrio valproatu sukelia trombocitų agregacijos pažeidimą.

    Didina verapamilio ir nifedipino koncentraciją plazmoje.

    Laikymo sąlygos

    Laikymas turi būti apsaugotas nuo šviesos ir vaikams nepasiekiamas.

    Temperatūros diapazonas: nuo 15 iki 25 laipsnių.

    Tinkamumo laikas

    Šio gelio tinkamumo laikas yra dveji metai, po kurio draudžiama naudoti produktą.

    Farmacijos pardavimo sąlygos

    Vaistas iš vaistinių išrašomas be recepto.

    Klausimai, atsakymai, apžvalgos apie vaistą Bystramgel


    Pateikta informacija skirta medicinos ir farmacijos specialistams. Tiksliausia informacija apie preparatą pateikiama gamintojo pateiktose instrukcijose. Jokia šioje ar kitame mūsų svetainės puslapyje pateikta informacija negali pakeisti asmeninio kreipimosi į specialistą.

    Bystrumgel: kas padeda, indikacijos ir kontraindikacijos

    Bystrumgel - vietinio poveikio vaistas, turintis anestezinį ir priešuždegiminį poveikį. Priemonė naudojama dėl raumenų ir raumenų sistemos problemų. Gelis pašalina pūtimą ir mažina skausmo receptorių spaudimą. Bystrumgel vartojamas simptominės terapijos metu, tačiau gydymo procesui reikia žinių apie dozavimą, vartojimo dažnumą ir šalutinį poveikį. Taip pat svarbu suprasti, ar produktas gali būti pritaikytas vaikams.

    Prekybos pavadinimas: Bystrumgel®
    Tarptautinis bendrinis pavadinimas: Ketoprofenas

    Narkotikų aprašymas

    Pagrindinė gelio veiklioji medžiaga yra ketoprofenas, turintis stiprų analgetinį poveikį. Veiklioji medžiaga sumažina poveikį prostaglandinams, nuo kurių ataka atsikrato paciento būklė. Nėra neigiamo Bystrumgelya poveikio kremzlės ir sąnarių audiniams. Ši priemonė taip pat nesikaupia paciento kraujyje, todėl perdozavimo atvejai retai pasitaiko.

    Vaisto sudėtis

    Bystrumgel sudėtyje yra nemažai ingredientų, skirtų greitai skausmui malšinti. Komponentų sąrašas apima:

    1. Ketoprofenas;
    2. levandų aliejus;
    3. išvalytas vanduo;
    4. Karbopolio gelio agentas;
    5. alkoholis;
    6. būtinas išspausti Neroli.

    Indikacijos

    Ekspertai rekomenduoja naudoti šį vaistą esant tokioms indikacijoms:

    • skausmo priepuoliai apatinėje nugaros dalyje;
    • artritas įvairiais etapais;
    • lumbago varžybos;
    • periartritas;
    • podagra;
    • tendinito simptomai;
    • raiščių plyšimas su skausmu;
    • raumenų pažeidimas;
    • reumatoidinis artritas;
    • limfangito pasireiškimai;
    • bet kokio laipsnio artrozė;
    • spondiloartritas;
    • tendosinovitas;
    • sužalojimai ir sporto sužalojimai;
    • įvairių stuburo zonų steochondrozė;
    • audinių mėlynės;
    • bursitas ir flebitas;
    • tortikolio;
    • dorsalgia ir išialgija;
    • skausmo sindromas su sprains.

    Naudojimo instrukcijos

    Vaistas turi būti švelniai ir lėtai įtrinamas į pažeistą kūno vietą, griežtai užsiliepsnojant. Dozė reiškia ligos laipsnį ir jo stadiją. Praktika rodo, kad vidutinė dozė yra 5 cm nuo vaisto juostos. Kartais skiriama didesnė suma, bet tik po to, kai gydytojas patikrina ir diagnozuoja.

    Gelis patrinkite masažo judesius iki galutinio absorbcijos į odą. Naudokite „Bystrumgel“, rekomenduojamą tris kartus per dieną. Priimtinas vaisto naudojimas fonoforezei.

    Šalutinis poveikis narkotikų

    Reguliariai vartojant Bystrumgelya pacientams gali pasireikšti šalutinis poveikis, daugiausia susijęs su odos reakcijomis. Paprastai šiuos šalutinius poveikius sukelia vaisto perdozavimas, todėl gydytojas turi iš naujo apsvarstyti Bystrumgel dozę ir vartojimo dažnumą. Jei po šių nemalonių simptomų neišnyksta, galima individualiai netoleruoti gelio. Tokiu atveju skausmo sindromui sumažinti reikalingas kitas vaistas.

    Pagrindiniai šalutiniai poveikiai, atsiradę po Bystrumgelya taikymo, yra šie:

    1. odos hiperemija (paraudimas);
    2. odos bėrimas;
    3. purpura;
    4. fotosensibilizacijos požymiai;
    5. dilgėlinė;
    6. odos patinimas;
    7. bėrimas ir niežėjimas.

    Kontraindikacijos

    Tam tikrais atvejais vaisto vartojimas neigiamai veikia paciento būklę ir sukelia diskomfortą, susijusį su odos apraiškomis. Naudojimo instrukcija Bystrumgelya apibūdina šias kontraindikacijas, skirtas naudoti lėšas:

    • kankina dermatozę ant kūno;
    • ekzematiniai pažeidimai;
    • infekcinės odos ligos;
    • atviros žaizdos;
    • nėštumas ir žindymas;
    • alerginė reakcija propiono rūgščiai ir kitiems gelio komponentams.

    Kaip jūs galite naudoti „Bystrummgel“? Gydytojai mano, kad vaikystė taip pat yra viena iš kontraindikacijų, todėl gelį galima naudoti tik nuo 15 metų.

    Sąveika su kitais vaistais

    Bystrumgel nėra pavojingos sąveikos su kitais vaistais. Tačiau ekspertai primygtinai nerekomenduoja tuo pačiu metu naudoti „Bystrumgel“ ir kitų tepalų / gelių tame pačiame kūno plote. Kitomis sąlygomis sunkus bėrimas, alergija ir niežulys. Taigi, lygiagrečiai vartojant du ar daugiau vaistų, pasikonsultuokite su gydytoju.

    Naudojimo rekomendacijos

    Kad išvengtumėte žalos jūsų sveikatai, turite laikytis šių rekomendacijų dėl „Bystrumgel“ naudojimo:

    1. Įdėjus preparatą, nedelsiant plauti rankas muilu ir vandeniu.
    2. Venkite gelio pėdsakų akyse ir burnoje. Priešingu atveju nuplaukite pažeistą vietą švariu šaltu vandeniu.
    3. Jei po Bystrummgel vartojimo atsiranda sunkių alergijų, skubiai kreipkitės į kliniką ir konsultuotis su gydytoju.
    4. Jei vaistas buvo atsitiktinai vartojamas per burną, reikia išgerti aktyvintą anglis arba plauti virškinimo traktą.
    5. Nelaikykite įrankio šaldytuve arba šildykite. Dėl bet kokių temperatūros sąlygų pokyčių gali pasikeisti Bystrumgel gydomųjų savybių.

    Gelio naudojimas nėštumo metu

    Bystrumgel yra saugus vaistas, kuris nesukelia stiprių šalutinių poveikių, jei laikomasi instrukcijų. Tačiau ekspertai vis dar nenori būsimoms motinoms ją naudoti. Taip yra todėl, kad veikliųjų medžiagų veikimas nebuvo išsamiai ištirtas, ypač dėl to, kad nėščios moterys nebuvo stebimos. Siekiant išvengti grėsmės vaisiui ir motinos pablogėjimui, Bystrummgel negalima vartoti net nėštumo pirmuoju trimestru.

    Žindymo laikotarpiu įrankis taip pat nerekomenduojamas. Bystrumgel mažais kiekiais gali prasiskverbti į kraują, o per jį - į motinos pieną, kuris neigiamai paveiks naujagimio būklę. Todėl žindymo laikotarpiu gydymas neįmanomas: laktacijos metu gydymas turi būti sustabdytas.

    Narkotikų perdozavimas

    Rapidgel kraujyje nesikaupia net dažnai vartojant. Dėl šios priežasties perdozavimo priemonė yra labai reti. Naudojant gelį dideliais kiekiais, pacientui gali pasireikšti padidėjusio kraujavimo simptomai, dėl ko reikia nutraukti gydymą ir skubiai gydyti specialistą.

    Narkotikų saugojimo taisyklės

    Bystrumgel turėtų būti laikoma sausoje vietoje be tiesioginio ultravioletinių spindulių poveikio. Laikykite įrankį nuotoliniu būdu prieinamu vaikams. Jei vaikas atsitiktinai vartoja vaistą, būtina nedelsiant su juo apsilankyti ligoninėje, kad būtų išvengta organizmo intoksikacijos.

    Įdėjus gelį, pakuotė kiekvieną kartą turėtų būti sandariai uždaryta. Nepakankamumas gali sukelti vaisto džiovinimą ir sumažinti jo naudingas savybes. „Sheltergel“ galiojimo laikas yra 2 metai nuo tikslios gamybos datos. Optimalios temperatūros sąlygos saugojimui - + 17-23 laipsniai.

    Analogai Bystrumgelya

    Esant individualiam netoleravimui vaistui, gydytojas gali paskirti pacientui panašaus poveikio priemones. Analoginiai preparatai apima:

    Vaisto kaina

    Bystrumgelya įsigyti galima bet kurioje vaistinėje. Nereikalaujama gydytojo vaisto įsigijimo recepto, nes gelis nekenkia pacientų savarankiškam naudojimui.

    Gamintojas - farmacijos kompanija "Akrihin". Šalis - Rusija.

    Pacientų apžvalgos

    Bystrumgel gali būti naudojamas gydant sužalojimus ir skausmo sindromus namuose. Pacientų apžvalgos apie lėšų panaudojimą yra teigiamos.

    Bystrumgel

    Vaistas priklauso nesteroidinių vaistų nuo uždegimo grupei. Bystrumgel blokuoja uždegiminius procesus raumenų audinyje, neutralizuoja edemą ir turi analgetinį poveikį.

    Veiklioji vaisto medžiaga yra ketoprofenas. Dozavimo ir naudojimo patogumui Quickstomgel gaminamas gelio pavidalu, turintį gana aštrų kvapą, lengvai atskiriamą nuo jo analogų.

    Sudėtis

    • Ketoprofenas (veiklioji medžiaga)
    • Karbomeras
    • Alkoholis
    • Trometamolis
    • Levandų aliejus
    • Nipaginas
    • Nerolio aliejus
    • Vanduo

    Farmakologinis poveikis

    Įrankis turi antieksudacinį, analgetinį ir priešuždegiminį poveikį. Jokio neigiamo poveikio kremzlės audiniams nepastebėta. Biologinio prieinamumo procentas yra gana mažas 5%. „Bystrumgel“ greitai sumažina patinimą, taip pasiekdamas anestezinį poveikį.

    Skirtingai nuo analogų, veiklioji medžiaga gelyje (ketoprofenas), absorbuojama iš išorės, absorbuojama labai lėtai, didelė vaisto koncentracija paveiktame sąnaryje suteikiama ilgą laiką. Bystrumelio siurbimas kraujyje nepasireiškia, vaistų medžiagų kaupimasis organizme nepastebimas.

    Indikacijos

    • Sąnarių uždegimas
    • Periartritas (uždegiminiai procesai raištyse ir periartikuliniuose audiniuose)
    • Tendonitas (sausgyslių uždegimas)
    • Ligamento ir raumenų pertraukos
    • Nugaros skausmas
    • Reumatoidinis artritas (lėtinis)
    • Osteochondrozė (kremzlės audinių sunaikinimas)
    • Įvairaus sunkumo dislokacijos ir mėlynės
    • Limfangitas (limfmazgių uždegimas)
    • Spondilitas (tarpslankstelinė sąnarių liga)
    • Pertraukos ir kita žala minis
    • Tendosenitas (sausgyslių apsauginių membranų uždegimas)
    • Flebitas (venų ir kraujagyslių sienų liga)
    • Išialgija (nervų nervo uždegimas)
    • Sporto traumos ir tempimas
    • Myozitas (skeleto raumenų uždegimas)

    Kontraindikacijos

    Kai kuriais atvejais „Bystrumgelya“ vartojimas labai nepageidaujamas. Toliau nurodytos ligos ir sąlygos neleidžia vartoti šio vaisto. Pasitarus su gydytoju, rekomenduojama naudoti saugius analogus.

    • Odos ligos, susijusios su infekcijos buvimu
    • Drėgno dermatito buvimas
    • Visų rūšių egzema
    • Kraujavimas
    • Nėštumo ir žindymo laikotarpis
    • Fenilpropiono rūgšties ir jos darinių netoleravimas

    Veikimo principas

    Naudojant Bystrumgel, blokuojamas arachidono rūgšties metabolizmas. Be to, ciklooksigenazė nustoja galioti (COX - 1 ir COX - 2 izofermentai).

    Ketoprofenas agento sudėtyje sulėtina laisvųjų radikalų aktyvumą, tuo pat metu apsaugodamas nuo ląstelių membranų poveikio.
    Žymiai sumažėjo histamino, bradikardino ir prostaglandinų sintezė. Dėl to sumažėja pažeistos zonos uždegimas. Sumažėjęs kraujagyslių sienelių pralaidumas dėl poveikio izofermentams.

    Be to, veiklioji vaisto medžiaga slopina reumatito uždegimo fibrinoidinės stadijos vystymąsi. Taip yra dėl oksidacinio fosforizacijos susilpnėjimo. Audinių augimo nutraukimas ląstelių dalijimuisi (proliferacija).

    Sumažinus apsvaigimą ir uždegimą, sumažėja skausmo receptorių spaudimas, užtikrinamas nuolatinis analgetinis poveikis, skausmo malšinimo trukmė yra kelis kartus didesnė nei analogų.

    Naudojimas ir dozavimas

    Vidutiniškai viena vaisto dozė yra nuo 3 iki 5 cm gelio. Šis kiekis priklauso nuo paveiktos teritorijos ploto, ypač sunkiais atvejais leidžiama didinti dozę. Gelis įtrinamas į odą apvaliais judesiais, išvengiant stipraus spaudimo. Priklausomai nuo paciento būklės, procedūra gali būti atliekama tris kartus per dieną. Vaikai nuo 6 iki 12 metų amžiaus yra trinamas ne daugiau kaip du kartus per dieną. Vaistas turėtų būti visiškai absorbuojamas į odą.

    Šalutinis poveikis ir perdozavimas

    Galima vietinė odos reakcija gelio naudojimo vietoje. Tai gali būti exanthemas (išbėrimai, kurie atrodo kaip tymai), odos kapiliariniai kraujavimai ir hiperemija. Retais atvejais atsiranda bėrimas ir edema, kurios greitai išnyksta.

    Nenaudokite Bystrumgelya ant atvirų žaizdų ir gabalų. Vaistas yra suderinamas su visų grupių narkotikais, neigiamos sąveikos nenustatytos.

    Priemonė draudžiama nėštumo ir žindymo laikotarpiu, taip pat vaikams iki 6 metų.

    Privalumai ir trūkumai

    Palyginti su bendraamžiais, Bystrumgel turi keletą akivaizdžių privalumų.

    • Platus programų spektras
    • Didelis efektyvumas
    • Įperkama kaina
    • Vaisto trūkumas gali būti vadinamas odos alerginių reakcijų galimybe.

    Atleidimo forma ir laikymo sąlygos

    Produktas tiekiamas vamzdeliais po 30 arba 50 g. Tepalą reikia laikyti sausoje, tamsioje vietoje ne aukštesnėje kaip 25 ° C temperatūroje. Nereikalaujama įsigyti „Bystrummgel“ gydytojo recepto.

    Bystrumgel

    Vaistas "Bystrumgel" yra farmakologinis agentas, turintis priešuždegiminį poveikį vietinėms kūno vietoms, jame nėra steroidų, yra skaidrus gelis su būdingu kvapu, dedamas į tipišką mėgintuvėlį.

    Narkotikai skirti išoriniam naudojimui, jo poveikis paveiktoms teritorijoms yra sudėtingas, paraiškos veiksmingumas yra gana didelis. Jis dažniausiai naudojamas sąnarių pažeidimams ir skausmui, susijusiam su raumenų ir kaulų sistemos ligomis (artritas, įskaitant reumatoidinį, osteoartritą), turi didelį poveikį tam tikroms raumenų grupėms, kai jos sužeistos (uždegimas, patinimas, skausmas ir tt), pagreitina organizmo regeneracinę funkciją, nuskausminamiesiems. Dėl šios savybės ji kartais naudojama skausmui ir spazmams, susijusiems su menstruacijomis, ir kitais skausmais, kuriuos nustato gydytojas.

    Bystrumelio kompozicija

    Gelio išsiskyrimas atliekamas standartinėje kartoninėje dėžutėje, kurioje yra 30, 50 arba 100 gramų vaisto. Pagrindinė veiklioji medžiaga yra ketoprofenas, kuris užtikrina priešuždegiminį ir gydomąjį poveikį. Jo koncentracija yra 25 mg 1 gramui vaisto.

    Likusios pagalbinės medžiagos, į kurias įeina produktas, yra rektifikuotas alkoholis, neroli ir levandų eteriniai aliejai, taip pat išgrynintas distiliuotas vanduo.

    Bystrumgel iš to, kas padeda

    Šio vaisto veiksmingumas įvairiose traumose, raumenų patempimuose, skausmingoje sąnarių būklėje pasiekiamas dėl ketoprofeno sudėties, kuri turi priešuždegiminį poveikį konkrečioms odos vietoms.

    Vaisto poveikis žmogaus organizmui yra toks:

    pažeistų teritorijų uždegimo procesas gerokai sumažėja, vaistas „Bystrumgel“ turi raminamąjį poveikį;

    vaistas sumažina skausmo pojūtį, palaipsniui neutralizuoja;
    prisideda prie edemos išnykimo;

    sąnarių sienos gauna papildomą sutvirtinimą, bendras sąnarių veikimas normalizuojamas ir atkuriamas į įprastą ritmą;

    padidina kraujagyslių judumo laipsnį, pašalindamas standumą ir būdingą sąnarių gniužulą.

    „Bystromgelgel“ savo efektyvias savybes lemia tiksliai anestezijos ir priešuždegiminiai komponentai, naudojami jo gamyboje, kurie per trumpą laiką įsiskverbia į pažeistus audinius ir stabilizuoja bendrą raumenų darbą.

    Šio vaisto poveikis yra susijęs su COX-1 ir COX-2 komponentų slopinimu, dėl to nutraukiamas arachidono rūgšties ciklas.

    Tai savo ruožtu lemia tokių elementų, kaip bradikardinas, histaminas, prostaglandinas, sekrecijos sumažėjimą.

    Sumažėja uždegiminiai procesai organizme. Taip pat mažėja žalingų bakterijų aktyvumas, o kraujagyslių sienelių pralaidumas mažėja.

    Veiklioji vaisto ketoprofeno medžiaga sukuria oksidacijos procesą, kuris sukelia normalios ATP sintezės eigos sutrikimą, laisvųjų radikalų reakcijų sumažėjimą ir membranų apsaugą nuo jų oksidacinio poveikio. Tuo pačiu metu skausmo taško uždegimas sumažėja, o skausmas yra atleidžiamas nuo anestezijos savybių.

    Remiantis pagrindiniu pagrindinių komponentų veikimo principu, dažniausiai naudojamas „Bystrumgel“ tepalas, kai:

    Skausmas lumbosakrale;

    Paviršiniai odos pažeidimai;

    Švelni raumenų įtampa;

    Raiščių ir sausgyslių pažeidimas;

    Kelio sąnario meniskės pažeidimas;

    Mažų žaizdų, mėlynės ir mėlynės.

    Dažnai šis tepalas naudojamas sporto praktikoje įvairioms traumoms.

    Naudojant „Bystrumgelya“, reikia prisiminti, kad šis tepalas gali šiek tiek sumažinti skausmą, bet neišgydo pagrindinės ligos. Todėl jis yra naudojamas kaip stiprios skausmo adjuvantas pagrindinio gydymo metu.

    Greitos naudojimo instrukcijos

    Šis vaistas veikia specialiai skausmo šaltinį, pažeisto ploto spindulį. Jis sklandžiai sukasi į norimą sritį. Kremą užtepkite kelis kartus per dieną, bet ne mažiau kaip du kartus. Naudojimo instrukcija „Bystrumgelya“ rekomenduoja naudoti šį įrankį, kai praeina fonoforezė.

    Suaugusieji ir vaikai nuo 12 metų pakaks ant odos, nuspaudžiant maždaug 3-5 cm vaistų vienu metu. Verta ilgą laiką patrinti, kad vaistas būtų kuo geriau sugeriamas į pažeistą kūno vietą.

    Jei vaisto reikia vartoti 6-12 metų vaikui, indikacijos „Bystrumgelya“ vartojimui nurodo, kad dvigubai per dieną neturėtumėte naudoti daugiau kaip 1-2 cm gelio. Gydymo trukmė šiuo atveju neturėtų viršyti dviejų savaičių.

    Siekiant didesnio vaisto veiksmingumo, leidžiama naudoti tepalą sauso okliuzinio padažu.

    Naudojant tepalą, venkite kontakto su akimis ir gleivinėmis.

    Kontraindikacijos ir šalutinis poveikis

    Kalbant apie pirmiau minėto vaisto perdozavimą, verta pasakyti, kad tai yra tiesiog neįmanoma pasiekti, tačiau, jei šį vaistą vartojate dozėmis, kurios gerokai viršija nustatytas normas, tai gali padidinti kraujavimą.

    Kartais šio vaisto vartojimas gali sukelti alerginę reakciją, jei ji yra jautri jos sudedamosioms dalims. Negalima naudoti tepalo atvirose vietose, jei planuojate iš karto išvykti. Tai gali sukelti odos jautrumą šviesai.

    Nenaudokite tepalo:

    Atviros žaizdos ir trinčiai;

    Nėštumo metu, pradedant nuo trečiojo trimestro;

    Žindymo laikotarpiu;

    Vaikų amžius iki 6 metų;

    Padidėjęs jautrumas vaistui.

    Jei pacientas turi:

    Lėtinis širdies nepakankamumas;

    Erozija ir opos;

    Kepenų ar inkstų sutrikimas;

    Bronchito ar astmos buvimas.

    Jei aptinkamos minėtos ligos ar sužalojimai, vaisto vartojimas nėra draudžiamas, tačiau jo suderinamumas su vartojamais vaistais gali sukelti neigiamą kūno reakciją. Teisingiausias sprendimas būtų pasikonsultuoti su medicinos įstaiga. Nėštumo metu prašymo tinkamumas visada turėtų pasitarti su gydytoju.

    Atostogų kaina vaistinėje

    Išleistas tepalas vaistinių tinkluose be recepto. Vaisto tinkamumo laikas yra dveji metai. Specializuotose įstaigose ir privačiuose vaistinių tinkluose yra tam tikras produkto kainos skirtumas - kaina skiriasi dėl pardavimo vietos, jo rūšies ir apimties.

    Vaistas apima šias sandėliavimo sąlygas: turi būti laikomas sausoje vietoje, kuri neperduoda saulės spindulių, yra uždaroje vaikams. Pirmą kartą atidarius vaistą, labai svarbu kruopščiai priveržti gelio dangtelį, kad išvengtumėte oro patekimo ir išdžiūvimo.

    Šio narkotiko gamintojas yra Rusijos farmacijos bendrovė AKRIKHIN.

    Bystrumelio analogai

    Gaminami panašūs vaistai nėra prastesni už originalą ir dabar yra gana paplitę. Jų pagrindinis skirtumas yra kainų intervalo susiaurėjimas, ty analogai turi mažesnę kainą, tačiau tai nepraranda savo savybių. Jų pripažinimas įpareigoja mažinti kainas, o ne pakenkti kokybei.

    Atsižvelgiant į tai, kad tų pačių medicininių medžiagų deriniai duoda vienodą rezultatą, tam tikro vaisto masinė gamyba pagal skirtingus prekės ženklus yra gana tikėtina ir nuspėjama. Remiantis panašiomis priemonėmis, turinčiomis panašų poveikį konkrečioms sritims, susijusioms su „Bystrumgel“, verta paminėti panašiausius pagal veiklos ir efektyvumo principą:

    „Fastum gelis“. Jis naudojamas nedideliems odos ir sąnarių sužalojimams, jis nėra prastesnis už „Bystrumgelya“ nei įėjimo į sugadintą plotą greičiu, nei ilgalaikio poveikio požiūriu, jis yra brangesnis;

    "Flexen gelis". Jis yra veiksmingas osteochondrozės atveju, ypač jei liga yra ūminio vystymosi stadijoje, yra gelio pavidalu arba specialiose kapsulėse vidaus naudojimui. Jo kaina pastebima dėl savo demokratijos, ji yra daug mažesnė nei kitų farmakologinių konkurentų, tačiau jo naudojimo instrukcijose yra nemažai kontraindikacijų;

    Ketoprofenas. Gydymo efektyvumas gali būti suderintas su „Bystrumgel“ veiksmų kokybe, jis turi mažą kainą. Veikliųjų medžiagų turinys yra identiškas, todėl pateiktas analogas yra arčiau aptariamo preparato, nei kiti panašūs;

    "Artrozilen". Jis turi tokį patį populiarumą kaip „Bystrumgel“. Jis plačiai naudojamas kaip priemonė, skatinanti greitą pažeistų odos vietų gydymą. Tačiau jos poveikis yra gana trumpas ir šis narkotikas turi aukštą kainų politiką;

    „Valusal“. Gydytojai ir pacientai taip pat teigiamai vertina šį vaistą. Jis susideda iš galingų analgetinių komponentų, elementų, turinčių greitą edemos poveikį. Bet panašiai, kaip ir Artrozilen, jis turi platų kontraindikacijų sąrašą, o veikimo būdas yra labai greitas.

    Bet koks „Bystrumgelya“ analogas turi tiek teigiamų savybių, tiek trūkumų. Sprendimas, kurį vaistą naudoti, yra vertas atsižvelgiant į individualias skausmo savybes ir sužalojimo tipą.

    Jei reikia, turėtumėte pasikonsultuoti su gydytoju, kuris paskirs reikalingas priemones. Čia taip pat veikia materialinė paciento padėtis, nors minėtų vaistinių medžiagų kaina neturi reikšmingo kainų skirtumo.

    Atsiliepimai apie vaistą „Bystramgel“

    Nuomonės dėl šio narkotiko vartojimo veiksmingumo labai skiriasi. Daugelis pirkėjų, kurie jį naudoja tempdami raiščius, laikosi požiūrio, kad šis galimas visų galimų variantų farmakologinis vaistas yra efektyviausias.

    Pacientai yra visiškai įsitikinę, kad gelis veikia greitai paveiktas vietas, o po kelių dienų neigiami simptomai išnyksta ir šis rezultatas trunka gana ilgai.

    Kitos apžvalgos rodo, kad šio narkotiko vartojimas yra beveik nulinis. Dažniausiai tokios narkotikų apžvalgos paliekamos tiems, kuriems ji paprasčiausiai netelpa.

    Be to, ataskaitose apie vaisto vartojimą yra reguliarių nuomonių, kad „Bystrumgel“ sukėlė stiprų šalutinį poveikį, todėl šie žmonės nerekomenduoja naudoti šio vaisto. Tai yra, greičiausiai, „Bystrummgel“ sukėlė alerginę reakciją pacientui, kuris jį vartojo, lydimas odos paraudimas, bėrimas tam tikrose kūno dalyse, lizdinės plokštelės arba kartu kartu su kraujavimu.

    Dėl šios priežasties gydytojai rekomenduoja atlikti bandymus, jei asmuo yra alergiškas, kad nustatytų medicinines medžiagas, galinčias agresyviai bendrauti su kūnu, tiek išorėje, tiek viduje.

    Taigi, lyginant su panašiais vaistais, „Bystrumgelyu“ vargu ar turės kitą panašią priemonę rimtai konkurencijai. Šio vaisto vartojimas yra gana platus: nuo kaulų sąnarių pažeidimo (pvz., Stuburo) iki vietinių smulkių sužalojimų.

    Tačiau, turint omenyje visus esamus pranašumus, labai svarbi vaisto vartojimo dalis yra gelio nurodymuose nurodytų atsargumo punktų tyrimas, nes jei netinkamai naudojama, medžiaga gali veikti daugiausia neigiamai. Nepaisant to, vaisto veiksmingumas yra optimalus, kaina yra priimtina, palyginti su kitomis panašiomis priemonėmis, veiksmo poveikis trunka ilgai.

    Bystrumgel

    Naudojimo instrukcijos:

    Kainos internetinėse vaistinėse:

    Bystrumgel yra vaistas, turintis antieksudacinį ir analgetinį poveikį iš nesteroidinių priešuždegiminių vaistų, skirtų naudoti išorėje.

    Išleidimo forma ir sudėtis

    Vaistas išsiskiria skaidriu, beveik bespalviu gelio pavidalu, kurio veikliosios medžiagos koncentracija yra 2,5%. Bystrumgelya specifinis kvapas. Leidžiama naudoti opalescenciją.

    Viename grame gelio yra 25 mg ketoprofeno kaip veikliosios medžiagos, taip pat pagalbiniai komponentai: rektifikuotas etilo alkoholis, karbomeras, levandų aliejus, nipaginas, trometamolis, ne-nerio aliejus, išgrynintas vanduo.

    Naudojimo indikacijos

    Pagal nurodymus Bystrumgel, vaisto vartojimas parodomas tokiomis patologinėmis sąlygomis:

    • Stuburo pažeidimai juosmens ir sakraliniuose regionuose;
    • Juosmens juosmens (lumbago);
    • Sąnarių pažeidimai (artritas);
    • Uždegiminiai procesai periartikuliniuose audiniuose;
    • Tendonitas (uždegimo ir distrofinis procesas sausgyslių audinio srityje);
    • Briaunų aparatų plyšimai;
    • Limfangitas;
    • Sporto sužalojimai;
    • Minkštųjų audinių pažeidimai,
    • Raumenų pertraukos;
    • Artrozė (lėtinės degeneracinės-distrofinės sąnarių ligos, keičiamo pobūdžio);
    • Reumatoidinis artritas;
    • Ankilozuojantis spondilitas (ankilozuojantis spondilitas);
    • Tendosinovitas (sausgyslės sinovinio gleivinės uždegimas);
    • Osteochondrozė (sąnarių kremzlės audinių distrofiniai pažeidimai);
    • Flebitas (galūnių venų uždegimas);
    • Bursitas (sinovialinės kepenų uždegimas);
    • Meniscus žala;
    • Išialgija (slidinėjimo nervo uždegimas);
    • Kreivas;
    • Dorsalgija (nugaros skausmas, dažnai vienas iš osteochondrozės pasireiškimų brandaus amžiaus žmonėms);
    • Išstūmimas;
    • Myozitas (skeleto raumenų uždegiminiai pakitimai);
    • Periartropatija (uždegiminis-degeneracinis procesas, kuris vystosi raiščių tvirtinimo srityse).

    Kontraindikacijos

    Instrukcijos Bystrumgel nurodo, kad vaistas neturėtų būti naudojamas skausmingos zonos paviršiuje esant piktybiniams infekciniams ir uždegiminiams pažeidimams, taip pat, kai:

    • Padidėjęs jautrumas ketoprofenui (taip pat kitiems propiono rūgšties dariniams) arba pagalbinėms medžiagoms, įtrauktoms į Bystrumgel sudėtį;
    • Eczematiniai pažeidimai;
    • Odos hiperemija;
    • Infekciniai odos ir (arba) poodinio audinio pažeidimai;
    • Paciento atvirų žaizdų buvimas;
    • Nėštumas;
    • Žindymas.

    Be to, kadangi trūksta duomenų apie saugumą ir pakankamą patirtį vartojant Bystrumgel pediatrijoje, vaikai nenaudojami.

    Dozavimas ir administravimas

    Pagal vaistinio preparato anotaciją, Bystrumgel turėtų būti padengtas odos vietose, kur skausmas yra numatomas du kartus per parą, ištraukiant iš vamzdelio 3–5 cm gelio (jei skausmingos zonos plotas yra didelis, gali prireikti didesnio kiekio). Įrankis yra tolygiai paskirstytas ant odos plonu sluoksniu ir švelniai patrinkite iki pilno siurbimo.

    Gydymo efektyvumas vartojant Bystrumgel padidėja, jei po vaisto padengimo skausmingai patenka į sausą okliuzinį (hermetišką) padažą.

    Rekomenduojamas gydymo kursas yra 14 dienų, ilgesnis gydymas leidžiamas tik pasitarus su gydytoju.

    Be to, Bystrommgel yra tinkama kontaktinė medžiaga, todėl ji gali būti naudojama fonoforezei.

    Šalutinis poveikis

    Remiantis pacientų apžvalgomis, daugeliu atvejų vaistas yra gerai toleruojamas, nepageidaujamos reakcijos dėl jo vartojimo yra labai retos. Paprastai jie pasireiškia kaip vietinio pobūdžio alerginės reakcijos. Jei pasireiškia alergijos požymiai, gydymą reikia nutraukti.

    Instrukcijose nurodomas galimas šalutinis šalutinis poveikis, pvz.,:

    • Hiperemija;
    • Purpura (kapiliarinių kraujagyslių įdubimas į odą ar poodinį sluoksnį);
    • Odos bėrimas.

    Kai kuriais atvejais gali pasireikšti jautrumas šviesai.

    Perdozavimo atvejai nėra aprašyti. Vaistui būdingas mažas biologinis prieinamumas (ketoprofeno biologinis prieinamumo indeksas yra ne didesnis kaip 5%) ir neturi gebėjimo kauptis audiniuose ir organuose. Todėl beveik neįmanoma viršyti terapinės veikliosios medžiagos koncentracijos sisteminėje kraujyje. Manoma, kad perdozavimo atveju gali atsirasti padidėjęs kraujavimas.

    Specialios instrukcijos

    Klinikiškai reikšmingos sąveikos su vaistais Bystrummgel nenustatyta.

    Naudojant gelį, reikia pasirūpinti, kad jis nepatektų į gleivinę, akis ir pažeistas odos vietas (įskaitant atviras žaizdas). Po naudojimo kruopščiai nuplaukite rankas šiltu vandeniu ir muilu.

    Analogai

    „Bystrumgel“ struktūriniai analogai yra Artrozilen aerozolio arba vietinio naudojimo gelio pavidalu, Artrum gelis, Valusal gelis, Ketonal (grietinėlė ir gelis), Ketoprofeno gelis Vramed, Fastum gelis, Febrofid gelis, Keplat medicinos klijai.

    Be to, veikimo mechanizmas turi šiuos vaistus Bioran, fenilbutazonas, Voltaren, Naklofen, Diklak, Nurofen, Diklobene, Diklovit, Ortofen, Diklogen, Diklonat P, Dikloran diklofenakas, Diklofenakol, DIP reljefas, indometacino, ilgas, SvissDzhet, Dorosan, Ibalgin, ibuprofenas, Nimulid, Ortofleks, Piroksikam-Verte, Sulaydin, Voltaren, Revmonn, Amelotex.

    Saugojimo sąlygos

    Bystrumgel priklauso ne recepto vaistų kategorijai.

    Pagal gamintojo rekomendacijas, ją reikia laikyti sausoje vietoje, apsaugotoje nuo saulės spindulių. Optimali sandėliavimo temperatūra yra nuo 15 iki 25 ºС. Jei šios sąlygos bus įvykdytos, Bystrumgel nepraranda farmakologinių savybių per 24 mėnesius nuo išdavimo dienos. Kad vaistas neišdžiūtų, po atidarymo vamzdelio dangtelis turi būti tvirtai prisukamas.

    Suradote klaidą tekste? Pasirinkite jį ir paspauskite Ctrl + Enter.


  • Straipsniai Apie Depiliaciją